Tampon Baskı Hakkında Bilgi

Güncel olarak kullandığımız ürünlerin üzerinde genel olarak resimler, yazılar ve benzeri şekiller görmekteyiz. Bu şekillerin ürünlerin üzerine yapıştırılması insan eliyle imkânsız değildir. Fakat güzel bir çalışma olması için tampon baskı yolunu kullanmanız gerekmektedir. Tampon baskısında cihaza yerleştirilen resim ve ürün kolay yol ile birleştirilerek şeklini alır ve satışla sunulur.

Tampon baskıda ön plana çıkan en önemli ürün kalemdir. Kalem baskı yöntemi cihazın içerisindeki mürekkep ile gerçekleştirilir. Makinenin sadece kalem üzerine çalışması normal değildir. Çünkü farklı birçok ürünü de aynı yöntem ile renklendirebilir, resimler ile birleştirebilir.

Tampon Baskıda Çakmak

Tampon baskı işlevinde sadece kalem veya diğer ürünler geçerli değildir. Çakmak baskı yöntemiyle birçok çakmak resimlenebilir. Farklı boyutlardaki çakmakların farklı boyutlardaki makinelere konulup renklenmesi, alıcıları daha aktif tutmaktadır.

Günümüzde sade veya diğer kibrit türü ateşler kullanılmamaktadır. Çünkü renkli, tarz yaratan çakmaklar daha yaygın olarak satılır. Tampon baskı makinesi ile birçok farklı motifi çakmaklarınızın ile birleştirebilirsiniz. İstediğiniz zaman diğer ürünler hakkında da araştırma yaparak baskının modellerine göz atmanız mümkündür.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir