Promosyon Plastik Ürünleri Tampon Baskı

Promosyon Plastik Ürünleri günümüzde her yerde gözümüze çarpabilen ürünlerdir. Plastik denince akla a dan z ye her şey gelmektedir. Bir oyuncaktan tutun da bir televizyon bir bilgisayara kadar her üründe plastik kullanılmaktadır. Plastiğin hayatımızda yeri bu kadar önemli iken promosyon ürünlerinin de can kaynaklarından biridir. Bu ürünler promosyon ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasında yer edinmektedir.

Promosyon plastik ürünlerinin bir çok çeşidi mevcuttur. Bunlar ahşap desenli buz kovası, oval zarf açacağı, plastik cetvel, plastik kalem, plastik tüp süzgeç, plastik tuzluk, plastik tabak, plastik kaşık, plastik çatal, bardak, tüp kalemlik, kumbara ve benzeri bir çok ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler arasından dilediğinizi seçebilir ve firmanızın hitap ettiği müşteri kitlesine dağıtabilirsiniz. Bu sayede bu ürünleri dağıttığınız kişiler bu ürünleri kullandıkça faydalanırken, kullanırken de sizin firmanızın ismi ve logosu bu bireylerin zihnine yerleşerek firmanızın markalaşmasını sağlayabilirsiniz.

Eğer bir promosyon ürünü seçecek ve hangi ürünü seçeceğinizi bilmiyorsanız promosyon plastik ürünlerini seçebilir ve firmanızın markalaşmasında önemli bir adım atabilirsiniz.

Plastik ürünlere genellikle tampon baskı yöntemi tercih edilmektedir. Nadirde olsa malzemesi sağlam olan plastik ürünlerde lazer baskı da uygulanabilir. Ancak plastik malzemeler erime özelliğine sahip olduğundan, çok nadir bazı plastik ürünlerde lazer baskı uygulanabilir. Bunun dışında kalan ürünlerde mutlaka tampon baskı ve serigrafi baskı yöntemleri tercih edilmektedir.

Bu baskı yöntemleri ile kalem baskı, çakmak baskı, anahtarlık baskı, kupa baskı gibi işlemler kolayca yapılabilmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir